Sizin için çalışıyoruz.

Siz ve firmanız için gerekli bütün gereksinimleri karşılayıp hızlı ve güvenilir çalışma ortamı
ile kaliteyi üst seviyeye çıkartıyoruz.

BRT GRUP

1987 yılında kurulan ANADOLU METALURJİ, kurulduğu günden bu yana demir çelik, alüminyum ve demir dışı metal sektörlerinin ihtiyacı olan tüm hadde merdaneleri ile yüksek hassasiyet ve kalite gerektiren, sektöre özel makine ve ekipmanları üreten teknolojik bir tesisin ülkemize kazandırılması için çalışmış, bugün bu amacını hakkıyla gerçekleştirmiştir. 11.000 m2 kapalı olmak üzere, toplamda 100.000 m2 alana kurulmuş olan ANADOLU METALURJİ, ağır ve büyük boyutlu ürünlerin talaşlı imalat yeteneğine sahiptir. Türkiye’nin en büyük işleme tesislerinden birine sahip ANADOLU METALURJİ, tıpkı kendisi gibi konusunda lider, dünya çapındaki partnerleri ve tecrübeli ekibiyle, teknolojik ve alternatif çözümler üreterek kısa sürede alanında lider firma olmayı başarmıştır.

1987 yılında üretime başlayan Anadolu Metalurji, köklü tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla üretim faaliyetlerini sürdürürken, 2018 yılında BRT Grup bünyesine geçerek sektörün önemli ismi olma yolunda hızla ilerliyor.

2009 yılında kurulan BRT Grup, kurulduğu günden bu yana demir- çelik, demir dışı metaller, enerji, inşaat ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren bir özel şirkettir. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan BRT Grup ve grup şirketleri, ürünlerinin kalitesi, güvenilirliği ve yenilik anlayışları ile ürünlerinin kusursuz şekilde imalatlarını yaparak hizmet vermeyi hedeflemektedir. BRT Grup olarak işini seven uzman çalışma kadromuzla, grup şirketlerimizle ve referanslarımızla siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermenin gayreti içindeyiz. Firmamız demir-çelik başta olmak üzere, çimento, maden, tekstil, enerji ve savunma sanayi sektörlerinin ihtiyacı olan yedek parça imalatlarını yapmakta ve hedef olarak katma değeri yüksek özel imalatlar ile kendisini sürekli geliştirmektedir.

Broşür

PDF, 9.4 MB

İNDİRİN

BİZE ULAŞIN

Adres ve Telefon

İLETİŞİM

Telefon

312 646 51 21-22

Cumhuriyet Mahallesi D-200 Karayolu Küme Evler No:51 Temelli Sincan /ANKARA